KURUMSAL

Juba PPE’nin Türkiye’deki eldiven dağıtımı, ülke distribütörü olan Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.
Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş., 1971 yılında Orhan Aytekin tarafından Ankara’da kurulmuştur. Faaliyetlerine yurtiçi mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri ile başlayan firmamız, 1974 yılında Adana’ya taşınmıştır. 2000 yılından itibaren Türkiye’deki bazı yabancı kurumlarla çalışmalara başlamış ve bu sırada kendi ihtiyacını karşılamak üzere, uluslararası normlara uygun çevre ve iş güvenliği ekipmanlarının ithalatını gerçekleştirmiştir. Bu ürünlerle ilgili Türkiye’deki eksikliği farkeden firmamız, 2007 yılından itibaren aşamalı olarak, kendi branşlarında dünya lideri olan New Pig, Juba ve Towa firmalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.
Juba firması, 1954 yılında İspanya’da La Rioja’da kurulmuş ve özellikli iş eldivenleri konusunda Avrupa’da en geniş ürün gamına sahip markalardan biridir. Juba’nın sunduğu özellikli eldivenler arasında; hassas mekanik dayanımlı iş eldivenleri, antistatik eldivenler, Mecanix grubu eldivenleri, kimyasal dayanımlı eldivenler, kesilmeye dirençli Dyneema eldiven grubu, aşırı ısıya dayanıklı Kevlar eldiven grubu, güvenlik birimleri ve itfaiye eldiven serisi OutDry grubu, Microfinish teknojisi ile dayanımı artırılmış Towa grubu eldivenler, ve latex grubu gıda ve sağlık eldivenleri bulunmaktadır. Juba markası, eldiven konusunda uzmanlık ve inovasyon ile farklılaşır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama hedefi ve geniş üretim imkanları ile müşteri bazında tasarım ve üretim dahi yaptırılabilmektedir.
Juba firması, 2010 yılı itibari ile Londra merkezli Bunzl grup bünyesine katılmıştır. Juba, uzmanlığını küresel grubun gücüyle birleştirerek daha etkin bir yapı içerisinde, faaliyetlerine devam etmektedir.
Juba’nın Türkiye’deki tek distribütörü olan Aytekin-Serol Mühendislik İnşaat Taahhüt A.Ş. ürünlerinin satışını, dağıtım ortakları aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Erkos Çevre ve İş Güvenliği firması Türkiye genelinde dağıtım ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Grup olarak, müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini de ürünlerimizin kalitesi kadar önemsiyoruz. Konusunda uzman satış ekibimiz, müşterilerimize yerinde analizler yaparak uygun çözümler sunarken, müşteri siparişlerini geniş ürün gamımız ve stoklarımızdan 48-72 saat içerisinde Türkiye’nin herhangi bir noktasına teslim edebilmekteyiz.
Juba Türkiye ekibi olarak Türkiye’nin her köşesinde el koruma konusunda uygun ürün ve hizmet vermeyi hedefliyoruz.
Sosyal sorumluluk detayları için info@juba.com.tr adresinden veya iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.
İş Etiği Politikamız
Aytekin-Serol firması tüm faaliyetlerinde iş etiği standartlarını en üst düzeyde tutmayı hedefler.
Aytekin-Serol firması  yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerini T.C. yasaları ve sözleşme yaptığımız yabancı kuruluşların hukuk kuralları çerçevesinde yürütür.
İş Etiği Amaçlarımız
Yüksek İş Etiği Standartları = Güvenilirlik ve İtibar = Müşteri Memnuniyeti = Uzun Dönemli Büyüme ve Karlılık
Yasal Sorumluluklarımız
Aytekin-Serol firması  yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerini T.C. yasaları ve sözleşme yaptığımız yabancı kuruluşların hukuk kuralları çerçevesinde yürütür.
Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız
Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.
Çalışanlara Karşı Sorumluluklarımız
Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz.
İş Ortaklarımıza Karşı Sorumluluklarımız
İyi bir müşteriden beklendiği şekilde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz.
Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız
Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.